KONST / Litografier / Färglitografier 15033285
nr 1503 3285
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 99-125-upplaga, yttermått inklusive ram: 51x35 - 68x98 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
600 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:17:47
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman